Denkt u bij een kostbaarhedenverzekering aan de bontjas, dure sieraden en schilderijen? Misschien is dat een reden waarom u deze verzekering wellicht niet heeft afgesloten. Maar niet alleen de welgestelden onder ons hebben kostbare bezittingen.U heeft meer kostbaarheden dan u zich realiseert. Vaak spullen waar u voor gespaard heeft en waar u veel plezier van beleeft. Maar die ook kwetsbaar zijn en geliefd bij het dievengilde. Denk maar eens aan wat u allemaal meeneemt op weg naar werk of recreatie. Laptop, camera, iphone, horloge, sportspullen: het is een flinke strop als die gestolen worden of beschadigd raken.
Spullen vervangenVoor uw spullen in huis heeft u natuurlijk een inboedelverzekering. Maar als u iets buitenshuis gebruikt, geldt die verzekering niet. En veel kostbaarheden zoals een computer, zijn vaak ook binnenshuis maar beperkt verzekerd. Een kostbaarhedenverzekering hoeft niet duur te zijn en stelt u in staat gestolen of beschadigde spullen te vervangen.
Wij zoeken het voor u uitNeem
contact op met Mw. Jeannine Pluim, Sandra van der Put of de heer Ronn Dirix van ons kantoor als u ook voor uw dure spullen het zekere voor het onzekere wilt nemen. Wij zoeken een verzekering die wat betreft voorwaarden en prijs uitstekend bij u past.
12-01-2011